Elif Dağverin Chat Yüzünden Ayrılmış

Elif Dağverin hakkında ne söylesek azdır. Çünkü başarılı olmasının yanında bir bayan olarak bu kadar işin üstesinden gelmesi de ayrıca göğsümüzü kabartmaktadır. Elif Dağdeviren gazeteci kimliği yakında yapımcı, film çevirmeni, muhabir, moderatör, konser organizatörü, danışmanlık şirketi sahibi, yazar ve daha ne söylesek azdır kendisi için. Bu kadar çok işi yapmış başarılı bir iş kadını aynı zamanda.

Elif Dağverin Chat Yüzünden Ayrılmış

Bu kadar anlattıklarımızdan sonra asıl meseleye döncek olursak; internette üzerinde sanal ortamda chat yapmanın aileleri de parçaladığını görmüş olacağız. Evet artık Chat evlilikleri ve ilişkileri de bitirmeye başladı diyebiliriz. İnternet üzerinden Chat yaparak insanlar tanımadıkları yada tanıdıkları kişilerle iletişime geçip cinsellik yada daha derin konulara girebiliyorlar. İşte Onlardan birisi;

HT Magazin’in haberine göre Emre Erkin’i, eski sevgilisi Elif Dağverin’den Ece Vahapoğlu ile internette yaptığı ‘çok özel chat’in ayırdığı ortaya çıktı. Berkin bilgisayarı kapatmayı unutunca Vahapoğlu’yla karşılıklı yazdıklarını okuyan Dağdeviren ilişkiyi bitirmiş.

Microsoft Türkiye’nin kurucularından ve Türkiye’de bilişim teknolojisi denince akla ilk gelen isimlerden olan Emre Berkin, ünlü televizyoncu Elif Dağdeviren’le ilişkisinde teknoloji kurbanı olmuş. Beş aydır Selin Billi ile birlikte olan Berkin’ in, ondan önce 1.5 yıl süreyle aşk yaşadığı Dağ deviren’den dalgınlığı nedeniyle ayrıldığı ortaya çıktı. Emre Bey, Elif Dağdeviren’le birlikteyken bir gün Dağdeviren’ den önceki aşkı sunucu-yazar Ece Vahapoğlu ile internette chat’ e dalmış.

Berkin ile Vahapoğlu’nun internetteki sohbeti iyice derinleşip cinsel konulara kadar uzanmış. Sohbetin sonunda teknoloji uzmanı Berkin, bilgisayarını kapatmayı unutuncada olanlar olmuş. Elif Dağdeviren, erkek arkadaşının Vahapoğlu ile yaptığı samimi sohbeti bilgisayar da görünce beyninden vurulmuşa dönmüş. Çıkan tartışmanın ardından da Elif Hanım ilişkiyi hemen bitirmiş.

About the author

admin

View all posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir