Nazlım Sohbet Odaları

Teker teker sizlere sohbet yapmak istiyorum diyenler için sitemizde bulunan kanalları listeleyeceğiz ve açıklamalarını da kendimizce yapmaya çalışacağız. Biz bu yazımızı yazdıktan sonra kanal isimleri değişiklik gösterirse onları da özel olarak anlatmaya çalışacağız. Unutmayın sohbet kanalları bedava hizmet vermekte olup herhangi bir ücret talep etmemektedir. Yani kısaca ücretsiz şekilde muhabbet edebilirsiniz.

1- Arkadaşlık

Biz türkçe karakter ile yazdık ama sohbet kanalları içerisinde bu odaya ulaşmak için /j arkadaslik şeklinde yazmalısınız. Bu kanal genelde yeni dostluklar arkadaşlıklar kurmak isteyenler için hazırlanmış arkadaş arayanların chat odası olarak bilinmektedir. Bu oda içerisinde lütfen kurallara uyarak düzeyli bir şekilde sohbet ediniz.

2- 35+

Adından da anlaşılacağı üzere bu oda içerisinde bulunan kullanıcıların neredeyse hepsi 35 ve üstü yaş grubundadır. Kısaca açıklamak gerekirse 35 yaş ve üstü ücretsiz sohbet odası desek daha iyi açıklamış oluruz. Kullanıcılarımızın büyük bölümü zaten bu yaş grubundadır. Otomatik giremediyseniz /j 35+ yazarak kanala giriş yapabilirsiniz.

3- Yarışma

Bunun hakkında açıklama yapmadan da bu sohbet odası içerisinde ne yapıldığını anlamışsınızdır. Bu sohbet kanalı aslında çet yapmak için yarışmak içindir. Tarih, matematik, coğrafya, din vb. konularda binlerce soru soruyor ve sizlerde cevaplıyorsunuz. Otomatik giremediyseniz /j yarisma yazarak kanala giriş yapabilirsiniz.

4- Avusturya

Daha çok Avusturya ülkesinden giren Türk kullanıcılarımızın kullandığı ve birbirleri ile muhabbet ettikleri çet sohbet odası. Bu kanal herkese açık olduğu için Avusturya’dan olmayanlarda girip birbirleri ile rahatça sohbet edebilirler. Otomatik giremediyseniz /j avusturya yazarak kanala giriş yapabilirsiniz.

5- Hollanda

Sitemize giren yabancı ülkelerdeki kullanıcılara baktığımız zaman en çok katılım Hollanda üzerinden yapıldığı için bu kanalın açılması normal bir durumdu. En çok ilgi bu kanalın üzerinde ve kullanıcılarımızın büyük çoğunluğu seviyeli olması sebebi ile bu chat kanalı hakkında olumlu tepkiler vermekte. Otomatik giremediyseniz /j hollanda yazarak kanala giriş yapabilirsiniz.

6- Almanya

Türkiye vatandaşlarının en yoğun yaşadığı yer olan Almanya üzerinden de şüphesiz sayısız kullanıcımız bulunmaktadır. Onların yoğun isteklerini kıramayıp mecburen bizlerde almanya sohbet odası açmaya karar verdik. Uzun bir süredir yayın yapan kanalımız şu anda çok iyi durumda Almanya’da ki Türklerin en sevdiği kanal diyebilirim. Otomatik giremediyseniz /j almanya yazarak kanala giriş yapabilirsiniz.

7- Sohbet

Hiç bir şey yazmasak da anlayacağınızı biliyorum. Ne diyeyim bu kanal için sizlere bir şey söylemeye bile gerek görmüyorum. Bu işe gönül vermiş hemen her sohbet odaları sitesinin bir tane bu isimde kanalı vardır çoğunluk bu kanal üzerinde yoğunlaşır.

8- Arkadaşbul

Bir zamanların efsane kanallarından birisi yaşadığı sorunlardan dolayı şimdilerde etkisini kaybetmiş olsada yeniden toparlanıyor ve o eski günlerine dönmeye hazırlanıyor. Arkadaş arayanların sohbet çet odası arkadaş bul kanalı hala popülerliğini koruyor.

9- Nazlim

2005 yılından beri şu anda devam eden her zaman en gözde kanallardan birisi olmuş efsane kanalımız tüm görkemi ile hala en popüler sohbet odası olma özelliğini koruyor. Nazlım sohbet odaları içerisinde en sevilen oda şüphesiz burası ve her geçen gün büyüyor.

BEDAVA CHAT SOHBET ODALARI GIRIS
sohbet-giris

About the author

admin

View all posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir