Sabahlara Kadar Chat Yapan Kadın Kusurlu Bulundu

Bu ne demek diyeceksiniz elbette ama olaya baktığımız zaman bir boşanma davası ve eşinden şikayetçi olan bir adam karısının kendisini sabahlara kadar başka bir erkekle chat yaparak aldattığını söyleyerek boşanma davası açmış. Aslında buraya kadar herşey normal çünkü bu kişi ayrıca chat yapan karısının bu kişi ile çekilen resimlerini de dava dosyasına eklemiş. Ayrıca yine aynı olayda karısının yakın arkadaşına bu olayı anlattığı sözlerini de yine mahkemeye sunmuş.

Sabahlara kadar internette sohbet eden kişi haliyle ne çocukları ile ne de ev ile ilgilenemez çünkü gündüz vakti uyuyordur. Adamın anlattıklarına bakınca bir aşk ilişkisi olduğu görülüyor. Şimdi daha detaylı bir şekilde haberi aynen inceleyelim arkadaşlar.

Manisa’da yerel mahkemenin, MSN’de bir başka erkekle görüşmeler yapıp, eşini aldatan kadının kocasına bin lira tazminat ödemesi, oğulları S.C.A.’nın velayetinin de babasına verilmesi yönündeki kararı, Yargıtay tarafından da onandı. Manisa’daki yerel bir gazetenin sahibi olan 45 yaşındaki işadamı İsmail A., İzmir’de mahkemeye başvurarak 21 yıllık eşi Sevda A.’ya boşanma davası açtı. Eşinin rahatsızlığını bahane ederek, kendisiyle cinsel ilişkiye girmediğini ama internetten tanıştığı başka bir erkekle aldattığını öne süren koca, Sevda A.’nın kendisinden habersiz sevgilisiyle kaçamak geziler yaptığını iddia etti. Evlendiklerinde eşinin bakire olmadığını ama bunu bile sorun yapmadığını öne süren İsmail A. “Eşim, sevgilisiyle birlikte olduğunu öğrenince ziynet eşyalarını da alarak evi terk etti. Eşim bankadaki ortak hesabımızda bulunan 50 bin doları da benden habersiz çekmiş. Sabahlara kadar MSN’de yazıştığı için, oğlumuzla ilgilenmiyordu. Üstelik Kıbrıs’ta öğrenim gören kızımızı da kendisi gibi yapmış. Okuyor bildiğim kızım, erkeklerle gününü gün ediyormuş” dedi.

MSN YAZIŞMALARI DELİL OLDU
İsmail A. kendisini başka erkeklerle aldatan bir kadınla artık birlikte yaşamasının mümkün olmadığını ve bu nedenle boşanmak istediğini belirtti. Eşinin genç bir erkekle samimi bir vaziyette çekilmiş fotoğrafıyla, kızının bir erkekle öpüşürken çekilmiş bir fotoğrafını ve eşinin sevilisiyle yaşadığı ilişkiyi arkadaşına anlattığı MSN yazışmalarını da delil olarak mahkemeye sunan İsmail A., eşinden 75 bin lirası maddi, 25 bin lirası da manevi olmak üzere toplam 100 bin lira tazminat ve oğlu S.C.A.’nın velayetinin kendisine verilmesini istedi.

‘ASIL O BENİ ALDATIYOR’
Karşı dava açan Sevda A. ise eşinin iddialarını yalanladı. 10 yıl arayla iki kez kadınsal ameliyat geçirdiğini ve doktorların cinsel ilişkiye girmesini yasakladığını öne süren Sevda A., eşinin sürekli yurtdışına gittiğini ve uzun süre eve gelmediğini iddia ederek, “Asıl o beni aldatıyor. Sürekli beni ve ailemi tehdit ediyordu. Evi de eşimin zoruyla terk ettim. Ben de boşanmak istiyorum” diyerek 20 bin lira tazminat istemişti. Birleştirilen davada hâkim, Sevda A.’nın kusurlu olduğuna karar vererek, İsmail A.’ya bin TL manevi tazminat ödemesine, oğulları S.C.A.’nın velayetinin de babaya verilmesi yönünde karar alıp, tarafları boşadı. İki tarafın da temyiz etmesi üzerine dosyayı inceleyen Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, “MSN’de bir başka erkekle görüşmeler yapıp, eşini aldatan Sevda A.’nın eşler arasında süren ilişkiyi temelden sarstığını ve olayda ağır kusurlu olduğunu” belirterek yerel mahkemenin verdiği kararı onadı. İsmail A.’nın, ABD’de biriktirdiği 140 bin lira parayı kendisinden habersiz çektiği iddiasıyla eşine açtığı dava ise sürüyor.

Sabah

About the author

admin

View all posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir