Sohbet Yerimiz Başka Servere Taşınmıştır

Yaşanan olumsuz olayları çoğunuz biliyorsunuzdur ve bu yüzden sohbet yerimiz kısa bir süre önce başka servere taşınmıştır. Herkese hayırlı olsun ne yapalım böyleymiş yapacak bir şey yok demekten başka çaremiz yok.

Her zaman değişiklikler yeni arkadaşlıklar yeni dostluklar kurmak için iyidir ve yaklaşık 8 yada 9 yıldır içerisinde bulunduğumuz yerden ayrılmak zorunda kalıp başka yere geçtik. Burada yeniden yeni insanlarla bir ortam oluşturup yolumuza bakacağız. Eminim daha güzel şeyler olacaktır.

logoŞu anda eski yerde olan arkadaşlara yapılanları biliyorum ve inanın hiç kafaya takacak bir durum yok. Kısa süre içerisinde hepsinin de geleceğini biliyorum buraya. O yüzden kırgınlık dahi duymuyorum. Yapılacak hiç bir şey yok.

Geldiğimiz yer hakkında sizlere bilgiler vermek gerekirse burası eski yerimizin benzeri. Radyo dinleme ve dj’lik gibi şeylerde burada yapılıyor. Yakında yeni djler ile burada da radyo büyüyecek ve müziğin keyfini burada da yaşayacaksınız.

Yine diyorum her zaman diyeceğim eski yerde yaşanan olumsuzluklar ki bunların arasında şahsıma yapılan yanlışlar da var hiç birisini sorun etmeyerek buraya taşındık.

Tek kelime yeterlidir her şey için. Hayırlısı neyse o olsun.

About the author

admin

View all posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir